menu

Novinky

Karty Radosti – Spolupráce pro dobrou věc

26. 3. 2023

Začátkem letošního roku jsme byli osloveni, zda nechceme být součástí projektu nadačního fondu Kapka naděje na podporu dětí, které trpí těžkými psychickými poruchami. Jelikož máme srdce na správném místě, stejně jako Veronika Kovářová, která nás s touto nabídkou oslovila, neváhali jsme. Firma Hrací Karty sponzorovala výrobu karet Radosti a výtěžek z prodeje karet bude v plné výši použit na podporu dětí, které trpí vážnými psychickými poruchami. Nezisková organizace Kapka naděje spolupracuje se všemi významnými dětskými psychiatrickými klinikami a odděleními po celé ČR. Připravuje také velký osvětový projekt, aby toto téma detabuizovali.

Opírá se jak o výzkum, který provedli, tak o čísla Linky bezpečí za rok 2021, ze kterých vyplývá meziroční nárůst četnosti dětských psychických potíží o 45 %. Sebevražda je u dětí a mladistvých ve věku 14–25 let druhou nejčastější příčinou úmrtí. Současný výskyt suicidality a sebepoškozování se v roce 2021 oproti roku 2020 zvýšil hned třikrát a trend nadále narůstá. Konkrétně na Dětské psychiatrické klinice FN Motol je nejčastějším důvodem k přijetí sebepoškozování nebo sebevražedné myšlenky. V roce 2021 se oproti předchozímu roku zdvojnásobil počet případů sebepoškozování i počet adolescentních suicidálních pacientek.

Pokud byste chtěli projekt podpořit zakoupením karet, můžete na webu paní Veroniky Kovářové nebo přímo z webu Kapky naděje.

Nová automatická linka na zpracování karet

20. 3. 2022

Začátkem roku 2021 jsme se odhodlali k zásadnímu kroku pro naši firmu. Abychom mohli zvýšit produktivitu a tím i zkrátit výrobní termíny, zakoupili jsme plnoautomatickou linku na výrobu karet. Mezitím co se připravovala výrobní hala na svůj nejnovější technologický přírůstek, na opačné straně světa vyplula 13.8.2021 z čínského přístavu nákladní kontejnerová loď, která měla mimo jiné na své palubě i naši novou chloubu.

Po dlouhých 49 dnech jsme naši novou „mašinu“ smontovali dohromady a začali pozvolna probouzet k životu.

Vítej do naší karetní rodiny, jsme si jisti, že se ti u nás bude líbit.

Nová hra Černý Petr – Zvířata ze statku

8. 3. 2020

Pro naše (Vaše) hravé děti jsme připravili novinku a to Černého Petra s domácími zvířaty. Tímto jsme vyslyšeli Vaše četné požadavky a je zde nová hra: Černý Petr – Zvířata ze statku. Tak ať se líbí a hodně dobré zábavy!

Plastové karty

23. 2. 2020

Máme pro vás novinku a to možnost si nechat vyrobit karetní hru z plastu. Jsou dvě síly materiálu a to buď 275 mikronů bílá polyesterová folie, matná (PET folie). A nebo potom silnější materiál a to 340 mikronů, také v tomto případě je materiál matný, bílý polyester. Zájemcům rádi vytvoříme kalkulaci pro danou hru a počet sad.

Cyklistický dres

8. 12. 2019

Hodně z Vás co jste si koupili naše funkční tričko se ptalo i na možnost cyklodresu. Zde tedy jsou! Tyto cyklodresy můžete mít za 1.099.- Kč + poštovné a zatím jsou ve všech velikostech od „S“ až po „XXL“. Samozřejmě je také možný osobní odběr u nás na firmě. Ke každému cyklodresu dostanete od nás ještě dárečky!

Zakoupit je můžete v našem fanshopu

3D krabičky

22. 9. 2019

Nově teď balíme karty všech velikostí do 3D krabiček.

Tyto krabičky tiskneme z materiálu PLA.

Ve zkratce se jedná o materiál s vlastnostmi běžného plastu. Je určen pro styk s potravinami, zdravotně nezávadný. Biologicky odbouratelný, nemá ropný původ a je vyrobený nejčastěji z kukuřice, cukrové třtiny nebo brambor. Není určený pro vnější použití, není UV stabilní. Měkne už při 60 °C a není tedy vhodný do myčky nádobí nebo do auta za sklo.

Více informací o materiálu najdete zde

Je možno potiskovat až 5-ti barvami, ale bohužel příliš malé detaily se tisknout nedají.

Široké možnosti, ceny na vyžádání.

Foto: Ilustrační obrázek prototypu krabiček.

Funkční trička

22. 9. 2019

Milí karetní přátelé a příznivci hracích karet. Máme pro Vás novinku a to funkční trika za skvělou cenu! Tato můžete mít za 499.- Kč + poštovné a zatím jsou ve všech velikostech od „S“ až po „XXL“. Samozřejmě je také možný osobní odběr u nás na firmě. Ke každému triku dostanete od nás ještě dárečky!!

Zakoupit je můžete v našem fanshopu

Mistrovství ČR v křížovém mariáši

8. 10. 2018

Ve dnech 12.-13.10 2018 se v Žatci koná významný mariášový turnaj a to „Oficiální mistrovství České republiky v křížovém mariáši.“ Hrací karty 1884 budou samozřejmě u toho a to i jako jeden ze sponzorů. Kdo má zájem se registrovat, má poslední možnost.

Poznej to!

12. 8. 2018

Představujeme vám novou karetní hru Poznej to. Jednoduchou, společenskou, stolní, poznávací hru pro 2 a více osob, jejíž principem je správně pojmenovat a posbírat co nejvíce karet. Chystáme spoustu variací pro malé i velké, určitě se máte na co těšit! Více informací naleznete zde

Vyrábíme také vizitky, kalendáříky…

17. 7. 2018

Nabízíme časově neomezenou akci – jedná se o nabídku volných pozic na tiskovém archu, které se dají využít pro Vaši prezentaci. Například jako kalendářík s vlastním motivem, vizitky nebo jinou reklamu.

V případě zájmu nás kontaktujte: info@hracikarty.cz

Tvorba www stránek: