menu

Novinky

Nová automatická linka na zpracování karet

20. 3. 2022

Začátkem roku 2021 jsme se odhodlali k zásadnímu kroku pro naši firmu. Abychom mohli zvýšit produktivitu a tím i zkrátit výrobní termíny, zakoupili jsme plnoautomatickou linku na výrobu karet. Mezitím co se připravovala výrobní hala na svůj nejnovější technologický přírůstek, na opačné straně světa vyplula 13.8.2021 z čínského přístavu nákladní kontejnerová loď, která měla mimo jiné na své palubě i naši novou chloubu.

Po dlouhých 49 dnech jsme naši novou „mašinu“ smontovali dohromady a začali pozvolna probouzet k životu.

Vítej do naší karetní rodiny, jsme si jisti, že se ti u nás bude líbit.

Nová hra Černý Petr – Zvířata ze statku

8. 3. 2020

Pro naše (Vaše) hravé děti jsme připravili novinku a to Černého Petra s domácími zvířaty. Tímto jsme vyslyšeli Vaše četné požadavky a je zde nová hra: Černý Petr – Zvířata ze statku. Tak ať se líbí a hodně dobré zábavy!

Plastové karty

23. 2. 2020

Máme pro vás novinku a to možnost si nechat vyrobit karetní hru z plastu. Jsou dvě síly materiálu a to buď 275 mikronů bílá polyesterová folie, matná (PET folie). A nebo potom silnější materiál a to 340 mikronů, také v tomto případě je materiál matný, bílý polyester. Zájemcům rádi vytvoříme kalkulaci pro danou hru a počet sad.

Cyklistický dres

8. 12. 2019

Hodně z Vás co jste si koupili naše funkční tričko se ptalo i na možnost cyklodresu. Zde tedy jsou! Tyto cyklodresy můžete mít za 1.099.- Kč + poštovné a zatím jsou ve všech velikostech od „S“ až po „XXL“. Samozřejmě je také možný osobní odběr u nás na firmě. Ke každému cyklodresu dostanete od nás ještě dárečky!

Zakoupit je můžete v našem fanshopu

3D krabičky

22. 9. 2019

Nově teď balíme karty všech velikostí do 3D krabiček.

Tyto krabičky tiskneme z materiálu PLA.

Ve zkratce se jedná o materiál s vlastnostmi běžného plastu. Je určen pro styk s potravinami, zdravotně nezávadný. Biologicky odbouratelný, nemá ropný původ a je vyrobený nejčastěji z kukuřice, cukrové třtiny nebo brambor. Není určený pro vnější použití, není UV stabilní. Měkne už při 60 °C a není tedy vhodný do myčky nádobí nebo do auta za sklo.

Více informací o materiálu najdete zde

Je možno potiskovat až 5-ti barvami, ale bohužel příliš malé detaily se tisknout nedají.

Široké možnosti, ceny na vyžádání.

Foto: Ilustrační obrázek prototypu krabiček.

Funkční trička

22. 9. 2019

Milí karetní přátelé a příznivci hracích karet. Máme pro Vás novinku a to funkční trika za skvělou cenu! Tato můžete mít za 499.- Kč + poštovné a zatím jsou ve všech velikostech od „S“ až po „XXL“. Samozřejmě je také možný osobní odběr u nás na firmě. Ke každému triku dostanete od nás ještě dárečky!!

Zakoupit je můžete v našem fanshopu

Mistrovství ČR v křížovém mariáši

8. 10. 2018

Ve dnech 12.-13.10 2018 se v Žatci koná významný mariášový turnaj a to „Oficiální mistrovství České republiky v křížovém mariáši.“ Hrací karty 1884 budou samozřejmě u toho a to i jako jeden ze sponzorů. Kdo má zájem se registrovat, má poslední možnost.

Poznej to!

12. 8. 2018

Představujeme vám novou karetní hru Poznej to. Jednoduchou, společenskou, stolní, poznávací hru pro 2 a více osob, jejíž principem je správně pojmenovat a posbírat co nejvíce karet. Chystáme spoustu variací pro malé i velké, určitě se máte na co těšit! Více informací naleznete zde

Vyrábíme také vizitky, kalendáříky…

17. 7. 2018

Nabízíme časově neomezenou akci – jedná se o nabídku volných pozic na tiskovém archu, které se dají využít pro Vaši prezentaci. Například jako kalendářík s vlastním motivem, vizitky nebo jinou reklamu.

V případě zájmu nás kontaktujte: info@hracikarty.cz

Nové dětské hry

17. 7. 2018

Máme pro Vás spoustu nových her!

Do našeho sortimentu nově zařazujeme ručně malované a nádherně zpracované rodinné karetní hry, které nám ilustrovala paní malířka Tereza Šajnerová.

POHÁDKOVÉ KVARTETO: Vyobrazuje nejznámější klasické české pohádky, jako je například Červená Karkulka, Šípková Růženka a Smolíček Pacholíček.

ČTYŘI ROČNÍ OBDOBÍ: Karetní hra prší.

ČERNÝ PETR: Namalované zvířátka a jejich mláďátka.

Další novinkou našeho sortimentu je i krásné Kvarteto ZOO – ohrožené druhy zvířat s fotografiemi od Josefa Válka www.zvedavaopice.cz.

Tvorba www stránek: