menu

Novinky

Mistrovství ČR v křížovém mariáši

8. 10. 2018

Ve dnech 12.-13.10 2018 se v Žatci koná významný mariášový turnaj a to „Oficiální mistrovství České republiky v křížovém mariáši.“ Hrací karty 1884 budou samozřejmě u toho a to i jako jeden ze sponzorů. Kdo má zájem se registrovat, má poslední možnost.

Poznej to!

12. 8. 2018

Představujeme vám novou karetní hru Poznej to. Jednoduchou, společenskou, stolní, poznávací hru pro 2 a více osob, jejíž principem je správně pojmenovat a posbírat co nejvíce karet. Chystáme spoustu variací pro malé i velké, určitě se máte na co těšit! Více informací naleznete zde

Vyrábíme také vizitky, kalendáříky…

17. 7. 2018

Nabízíme časově neomezenou akci – jedná se o nabídku volných pozic na tiskovém archu, které se dají využít pro Vaši prezentaci. Například jako kalendářík s vlastním motivem, vizitky nebo jinou reklamu.

V případě zájmu nás kontaktujte: info@hracikarty.cz

Nové dětské hry

17. 7. 2018

Máme pro Vás spoustu nových her!

Do našeho sortimentu nově zařazujeme ručně malované a nádherně zpracované rodinné karetní hry, které nám ilustrovala paní malířka Tereza Šajnerová.

POHÁDKOVÉ KVARTETO: Vyobrazuje nejznámější klasické české pohádky, jako je například Červená Karkulka, Šípková Růženka a Smolíček Pacholíček.

ČTYŘI ROČNÍ OBDOBÍ: Karetní hra prší.

ČERNÝ PETR: Namalované zvířátka a jejich mláďátka.

Další novinkou našeho sortimentu je i krásné Kvarteto ZOO – ohrožené druhy zvířat s fotografiemi od Josefa Válka www.zvedavaopice.cz.

Mistrovství světa v mariáši

21. 5. 2017

Jakožto sponzoři se zúčastníme Mistrovství světa v mariáši.

Pro tento turnaj jsme vyráběli karty, dalšími kartami sponzorujeme a pro vítěze jsou připraveny Největší jednohlavé mariášové karty, zapsané v České knize rekordů.

Informace o konaném mistrovství světa v mariáši naleznete zde.

Novinky v Hracích kartách

1. 8. 2016

Vážení zákazníci,

přinášíme Vám hned několik novinek.

Výrobu jsme přesunuli do Olomouce. Vaše reklamní karty, i karty ze systému Mycards.cz, si tak můžete vyzvedávat na nové adrese. Současně jsme zefektivnili výrobu a naše karty tak jsou levnější než kdy dříve. Nechejte si zpracovat kalkulaci a přesvědčte se sami.

Nově Vám také nabízíme výrobu reklamních karet formou náhradního plnění. Prosím pokud chcete tuto možnost využít, uveďte to už ve Vaší první poptávce.

Na Vaše četná přání si u nás nyní můžete objednat výrobu Karet proti lidskosti. Cards Against Humanity – společenská hra „Pro příšerné lidi“ obsahuje 640 karet formátu 63x88mm tištěných digitálně na 350g křídě. Je možné karty zhotovit jak s laminem (890 kč + DPH + poštovné dobírkou) tak bez něj (580 kč + DPH + poštovné dobírkou). V případě zájmu o tyto karty nás neváhejte kontaktovat.

Hrací karty 1884 s.r.o.

Hrací karty pomáhají

1. 8. 2016

„Vážený pane Pavloviči,

dovoluji si Vám zaslat několik fotografií z týdenního programu, který jsme připravili pro mladé lidi a děti s mentálním postižením a který jste podpořil věcným darem.

Letos jsme spojili dva letní týdenní programy dohromady a v týdnu od 4. do 11. července se vydalo 27 uživatelů sociální služby Aktivizační a rozvojové programy a 21 asistentů do střediska Revika ve Vizovicích. Týdenní program umožnil uživatelům Aktivizačních a rozvojových programů prožít týden mimo svůj domov a s podporou asistentů se zapojit do řady různých činností. Oblíbenými se staly fotbalové turnaje, tvořivé dílny, koupání v bazénu nebo módní přehlídka. Činnosti byly naplánované tak, aby se shodovali s cíli, které si účastníci v rámci sociální služby stanovili ve svých individuálních plánech.

Asistenti, kteří pracovali jako dobrovolníci, udělali maximum, aby byl pobyt pro každého nezapomenutelným zážitkem bez ohledu na jeho handicap. Fotografie jsou umístěny na Facebooku.

Jménem SPOLU Olomouc a účastníků týdenního programu Vám za Vaši podporu děkuji.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Ing. Irena Petruchová, finanční a projektová manažerka „

PF 2016

22. 12. 2015

Vážení přátelé, děkujeme Vám za spolupráci a podporu v právě končícím roce a těšíme se, že nám zachováte přízeň i v letech dalších. Přejeme Vám krásné a klidné vánoční svátky a do nového roku 2016 mnoho úspěchů, pohody a pevného zdraví.

Hrací karty, s. r. o.

Pexeso se zvířátky

14. 12. 2015

Do našeho sortimentu přibyla další hra. Tentokrát je to hra určená především pro nejmenší hráče. Pexeso se zvířátky je plné krásných barevných obrázků zvířátek z lesa i ze dvora. Sada obsahuje 40 dvojic v papírové krabičce. O grafickou podobu se postarala Lucie Lysáková, ilustrátorka několika dětských knížek a animovaných filmů.

Pexesa si již teď můžete objednávat na e-mailu info@hracikarty.cz

Tarotové karty do Belgie

6. 11. 2015

V měsíci říjnu jsme vyrobili pro našeho belgického zákazníka vykládací karty s obrázky malíře Pascala Riola. Tato zakázka byla neobvyklá nejenom formátem karet, návodem a konstrukcí krabičky, ale i velmi originální grafikou. Následná pochvala od vydavatele karet z Belgie potěšila všechny naše kolegy, kteří na této zakázce pracovali.

Tvorba www stránek: